Siekiant sustiprinti ikimokyklinukų sveikatą, nuo 2017 m. spalio 1 d. iki 2018 m. spalio 1 d. Radviliškio lopšelyje – darželyje „Eglutė“ yra įgyvendinamas eTwinning projektas „Sveikatos keliu ženkime kartu“.

Projekto metu organizuotos įvairios veiklos, pritaikytos skirtingiems metų laikams. Panaudodami netradicines priemones vaikai sportavo, šoko, eksperimentavo, tobulino savo meninius gebėjimus piešdami, rūpinosi savo dantukais, išradingai kovojo su mikrobais ir kt.

Žengiant sveikatos stiprinimo keliu bendradarbiavo visa lopšelio-darželio bendruomenė bei Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistai. Organizuotų veiklų metu vaikai, pedagogai ir tėvai patyrė daug džiugių emocijų, įspūdžių, kurių dėka sustiprinome tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą.

 

Įgyvendindami projektą „Sveikatos keliu ženkime kartu“ ne tik skatinome vieni kitus rūpintis savo ir aplinkinių sveikata, bet ir dalijomės sukaupta patirtimi, žiniomis, idėjomis su likusiais projekto dalyviais TwinSpace erdvėje. Džiaugiamės atradę šį projektą, kuris suvienijo 24 pedagoges iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų. Tikimės tolimesnio bendradarbiavimo įgyvendinant sveikatą stiprinančius projektus ir net tik.

 

 

Birželio 21 dieną „Drugelių“, „Bitučių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai ir pedagogai dalyvavo jogos valandėlėje „Drugelio kelionė“. Rami muzika, nuotaikingi pratimai leido vaikams atsipalaiduoti bei išreikšti save judesiu. Šios valandėlės metu vaikai mokėsi taisyklingai kvėpuoti, imituoti įvairius gyvūnų judesius, patyrė daug džiugių emocijų renkant spalvotus kamštelius, pučiant balionus ir braidant po šiltą ar vėsų vandenį.

 

 

Saulėtą ir šiltą birželio 15 – ios dienos rytą Eibariškių parkelyje šurmuliavo didelis būrys vaikų, tėvų ir pedagogų. Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“ ir „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai ir jų tėvai dalyvavo rajoninėje sportinėje pramogoje „Turizmo diena su šeima“. Tai kasmetinis lopšelio – darželio „Eglutė“ organizuojamas renginys, kurio tikslas skatinti ikimokyklinių įstaigų narius aktyviai sportuoti, turiningai ir sveikai leisti laisvalaikį, pajusti judėjimo džiaugsmą sportuojant gryname ore bei saugojant mus supančią gamtą.

Prieš susipažindami vieni su kitais, dalyviai atliko apšilimo mankštą bei visi drauge nusipiešė savo komandų vėliavas. Linksmais ir išradingais šūkiais lydimi, turizmo dienos dalyviai, orientuodamiesi žemėlapiais, aplankė „Išdaigų“, „Sveikatos“, „Žaidimų“, „Spalvų“ ir „Menų“ stoteles. Kiekvienoje stotelėje vaikų, jų tėvelių ir pedagogų laukė vis naujos užduotys, kurias padėjo suorganizuoti ir įgyvendinti Radviliškio rajono sveikatos biuro specialistai. Nuspalvinus spalvotais dažais baltas drobes, surinkus visus pievoje pasislėpusius kamuoliukus ir kiaušinius, linksmai pasivaikščiojus su specialiais akiniais, pamėčius kamuoliukus parašiutu į orą bei imitavus plaukimą, pramogos dalyviams buvo įteiktos specialios atminimo dovanos bei padėkos.

 

Popietė lauke, draugų apsuptyje prabėgo labai greitai. Tikimės, jog laikas praleistas drauge, buvo ne tik aktyvus, bet suteikė ir daug teigiamų emocijų. Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio raj. sveikatos biuro specialistams už bendradarbiavimą organizuojant šį kasmetinį renginį. Judėkime ir toliau išlikime veiklūs ir aktyvūs!

 

 

Birželio 1 – tarptautinė vaikų gynimo diena. Minėdami šią dieną vaikai dalyvavo sporto šventėje „Mažoji olimpiada 2018“. Plevėsuojant vėliavoms, puikiai nusiteikę šventės dalyviai įžygiavo į sporto aikštyną, kuriame pristatę savo grupių šūkius, drauge mankštinosi bei spalvingų miltelių ir muilo burbulų pagalba sveikino vasarą.

Olimpiadoje dalyvaujančios komandos varžėsi bėgimo, smėlio maišelio metimo, mini krepšinio, tunelių įveikimo rungtyse. Dalyvaudami rungtyse ugdytiniai ne tik tobulino savo fizinius gebėjimus, bet ir džiaugėsi vieni kitų draugija, garsiais šūksniais palaikė savo komandos draugus. Vaikai, nedalyvavę rungtyse, taip pat nenuobodžiavo: atėjusiai vasarai bandė suteikti daugiau spalvų įvairiaspalviais dažais margindami audinius, pūsdami spalvotus muilo burbulus, kreidelėmis nuspalvindami darželio takelius.

Sudalyvavus visose rungtyse, šventės dalyvių laukė ir specialūs apdovanojimai. Visus mažosios olimpiados dalyvius apdovanojome riestainių krepšeliais ir padėkomis. Mažosios olimpiados metu buvo apdovanoti ir apdovanojimo taures kūrę dalyviai. I – ąją vietą laimėjo A. Anilionis, II – A. Abromavičiūtė, III – I. Balaišis, J. Grigaliauskas. Visiems konkurse dalyvavusiems ugdytiniams įteikti specialūs prizai ir padėkos.

 

Nuoširdžiai sveikiname ir dėkojame visiems dalyvavusiems apdovanojimų taurės kūrimo konkurse! Ir toliau išlikite tokie kūrybingi bei išradingi!


 

Gegužės mėn. vyko baigiamieji neformaliojo ugdymo būrelių : šokių studijos „Tipu Tapu“ (vadovė L. Lesickienė) bei „Judesio studijos“ (vadovė J. Terminienė) renginiai. Spalvingi bei nuotaikingi vaikų pasirodymai džiugino visus dalyvius, tad netrūko geros nuotaikos, plačių šypsenų ir garsių plojimų!

 

 

Saulėtą ir šiltą gegužės 25 -ios dienos popietę „Drugelių“ grupės ugdytiniai žaismingai sveikino Radviliškio Lizdeikos gimnazijos abiturientus su paskutinio skambučio švente. Linkime Jums visiems, kad tolimesnis gyvenimo kelias būtų pilnas džiugių prisiminimų ir akimirkų!

 

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos                                                                            2018-05-24 Nr. 40 (5.9)

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

vedėjo pavaduotojai Linai Juozapaitytei


 

DĖL ATRANKOS ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJŲ PAREIGOMS UŽIMTI

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“,

s k e l b i u pretendentų atranką Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo auklėtojų pareigoms užimti:

Darbo krūvis - 1 et; darbo sutartis - neterminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Darbo krūvis - 1 et; darbo sutartis - neterminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Dokumentai priimami iki 2018 m. birželio 13 d. adresu A. Povyliaus g. 12, Radviliškis, tel. pasiteiravimui - 8 422 54669, el. p. rdl.eglute@gmail.com .

 

Pretendentas iki 2018 m. birželio 13 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

5. Gyvenimo aprašymą.

6. Paskutinės darbovietės rekomendaciją.


Pretendentai dokumentus nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Atranka vyks 2018 m. birželio 14 d. 14.00 val. Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ mokytojų kambaryje.

 

 

 

 

L.e.p. direktorė                                                                                                                                  Ingrida Budrienė

 

 

 

Gegužės 23 dieną Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras darželyje organizavo paskaitą ,,Švarūs dantukais - sveiki dantukai‘‘. Paskaitoje dalyvavo Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro burnos higienistės: Svetlana ir Daina, kurios  ,,Ežiukų‘‘ ir ,,Spinduliukų‘‘ grupės vaikams  ir jų tėveliams suteikė žinių kaip išsaugoti sveikus dantis, patarė kaip pasirinkti dantų šepetėlį, dantų pastą ir kitas valymo priemones. Taip pat supažindino tėvus su ėduonies  profilaktika bei teikė individualias konsultacijas.

 

 

Gegužės 18-osios dienos rytmetį „Gandriukų“ grupės vaikučius aplankė Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus Žaislotekos bibliotekininkės Audronė Sinušaitė ir Jolanta Šilinskienė. Jos pas vaikučius atvyko nešinos „Knygų lagaminu“ ir Kamishibai pasakojimo būdu pasekė Linos Žutautės pasaką „Kakė Makė ir dantukų fėjos puota“. Vaikai susidomėję klausėsi šio pasakojimo, o po to su didžiuliu smalsumu apžiūrinėjo, skaitė, vartė  bibliotekos darbuotojų atvežtas jų amžiaus grupei skirtas vaikiškas knygeles.

Mažieji draugai ne tik klausėsi sekamų pasakų, bet ir patys, auklėtojos Gitanos Ramoškienės paprašyti, parodė bibliotekininkėms, ko išmoko, būdami darželyje: šauniai padeklamavo eilėraštukus, pašoko, padainavo.

Visi gražiai susibičiuliavo, todėl „Gandriukų“ draugystė su bibliotekininkėmis ir knygutėmis tęsis ir ateityje.


 

Gegužės 18 d.  Radviliškio sporto arenoje šurmuliavo darželinukai, kurie dalyvavo Radviliškio rajono ikimokyklinių įstaigų ikimokyklinio ugdymo grupių ugdytinių dviratukų šventėje-olimpiadoje „Mano ratai buvo du“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.  Šios šventės organizatoriai : Radviliškio lopšelis-darželis „Kregždutė“. Olimpiadoje dalyvavo Radviliškio miesto lopšelių-darželių „Žvaigždutė“, „Kregždutė“, „Eglutė“ ir Šeduvos lopšelio-darželio komandos.

Olimpiada prasidėjo iškilmingu mažųjų dviratininkų paradu. Visos komandos, pristačiusios savo skanduotes, dalyvavo linksmoje mankštoje. O kad vaikai saugiai važinėtų dviračiais, tinkamai atliktų visas užduotis, juos atidžiai stebėjo policijos ir vaikų bičiulis Amsius.

Kupini džiugių emocijų ir organizatorių dovanų, į darželį grįžę mažieji olimpiados dalyviai savo įspūdžiais dalinosi su savo grupių draugais.

 

 

Gegužės 16 d. choro “Lašeliai” ugdytiniai, kartu su vadove Jolita Goštautiene, vyko į Baisogalos mokyklą – darželį, kuriame vyko graži šventė - Piemenėlių gegužinė. Vaikai šoko, dainavo, žaidė įvairius žaidimus. Po gegužinės dalyvių laukė piemenukų vaišės: kiaušinienė, gira ir bandelės.


 

Gegužės 11 d. Radviliškio lopšelio - darželio „Eglutė“ choro „Lašeliai“ ugdytiniai (vadovė Jolita Goštautienė) dalyvavo Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje vykusioje XI - oje vaikų ir jaunimo giesmių šventėje Giesmių pynė Marijai.

Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Giesmių šventėje dalyvavo Šiaulių apskrities vaikų lopšelių - darželių auklėtiniai, bendrojo lavinimo mokyklų, muzikos mokyklų, gimnazijų mokiniai, Šiaulių vyskupijos jaunimo chorų vaikai ir jaunimas. Šventę globoja Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis. Organizuoja Šiaulių „Sandoros“ progimnazija ir Šiaulių vyskupijos jaunimo centras.

 

 

Netradiciškai paminėjome gegužės 10-ąją – Pasaulinę judėjimo sveikatos labui dieną. Klaipėdos lopšelio-darželio „Dobiliukas“ pedagogai, tarptautiniu projektu „Kamuolio diena 2018“, skatino ikimokyklinių ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, ragino kūrybiškai įtraukti vaikus į aktyvią fizinę veiklą.

Ryškiaspalviais kamuoliais nešini darželio vaikai visi drauge atliko linksmąją žirafų mankštelę, dalyvavo įvairiose sportinėse estafetėse – „Rieda kamuolys“, „Bėk su vėjeliu“, „Pataikyk į krepšį“, „Linksmasis futbolas“. Renginio metu vaikai mėgavosi saulės spinduliais, linksmai bėgiojo, džiaugėsi puikiu oru bei draugų kompanija.

 

 

„Spinduliukų“ ir „Ežiukų“ grupių ugdytiniai gegužę pradėjo pažintine ekskursija į Šiaulių spaustuvę. Jos metu vaikai sužinojo kaip gimsta knyga, susipažino su spaudos darbais, knygų įrišimu. Edukacinės pamokėlės metu vaikai patys gamino savo svajonių knygeles.

Vaikai į darželį grįžo kupini teigiamų emocijų, įspūdžių bei naujų žinių. Tariame nuoširdų ačiū Šiaulių spaustuvei už padovanotas foto knygas!

 

 

Balandžio 27 dieną „Drugelių“ grupės ugdytiniai dalyvavo Lietuvos avangardinio meno festivalyje „Aš kitoks“, kuriame pristatė kolekciją „Trolių nuotykiai“ (kolekcijos autorės - J. Bložienė,  K. Jankutė; choreografė – L. Lesickienė). Dalyviai iš Radviliškio, Šeduvos, Šiaulių, Kretingalės, Joniškio, Marijampolės ir Telšių pristatė 26 kolekcijas. Džiaugiamės, jog kolekcija „Trolių nuotykiai“ laimėjo „Linksmiausios“ kolekcijos nominaciją.

 

Gegužės 4 dieną Radviliškio miesto kultūros centre vyko šventinis koncertas „Ačiū Tau Mamyte“, kuriame dalyvavo ir linksmąją „Trolių kolekciją“ pristatė mūsų darželio „Drugelių“ grupės ugdytiniai.

 

 

Linksmai ir išradingai balandžio 27 dieną minėjome tarptautinę šokio dieną. Darželyje vyko šokių konkursas „Judėkime šokių ritmu“, kuriame paruoštus šokių pasirodymus pristatė vaikai ir pedagogai. Džiaugiamės, kad ir patys mažiausi prisijungė prie šio konkurso ir sušoko išmoktus šokius. Kartu su atvykusiomis balerinomis dalyviai atliko linksmas mankšteles, ne tik šoko, bet ir garsiai plojimais palaikė kitus konkurso dalyvius. Visiems šokėjams buvo įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės.


 

Balandžio 25 d. lopšelio - darželio „Eglutė“ ugdytinė Adelė Poškutė ir mažieji šokėjai iš „Bitučių“ ir „Drugelių“ grupių (vadovė Jolita Goštautienė), dalyvavo Šiaulių regiono ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių mažųjų talentų festivalyje „Skambėk, pavasarėli!”, kuris vyko Radviliškio viešojoje bibliotekoje. Festivalio organizatorius: Radviliškio lopšelis - darželis „Kregždutė“. Dalyviai ir jų vadovai buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.


 

„Bitučių” grupės vaikai ir auklėtojos, kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste A. Savickiene, balandžio 25 dieną minėjo tarptautinę kovos su triukšmu dieną. Akcijos Tylos stebuklinga versmė” metu, vaikai laiką leido visiškoje tyloje, šiek tiek patriukšmavę aptarė kuo tyla naudinga mūsų organizmui. Šios akcijos metu ugdytiniai  grojo su metalinėmis lėkštėmis „Skambanti lėkštė”, „Barška ar tarška”, vartė knygelės „Tylioji knygelė” puslapius, susipažino su įvairiomis tylos formomis. Ramiai leisdami laiką vaikai žaidė prie šviesos stalo su smėliu, spalvotais stikliukais, kriauklelėmis, akmenukais, įvairius stalo žaidimus, domino, ant magnetinės lentos dėliojo skaičius ir raides. Pridėję kriauklę prie ausies klausėsi jūros ošimo, muzikos įrašų, stebėjo relaksacinį žuvyčių plaukiojimą, atliko kvėpavimo pratimus „Papūsk plunksnelę”, „Vėjo malūnėliai”.


 

Balandžio 20 dieną „Ežiukų“ ir „Spinduliukų“ grupių ugdytiniams organizuota pažintinė ekskursija į Radviliškio geležinkelio stotį, kurioje vaikai plačiau susipažino su geležinkelio istorija ir geležinkeliečio profesija. Ekskursija neprailgo, nes jos metu vaikai apsilankė geležinkelio bilietų kasoje, iš arčiau apžiūrėjo senovinį garvežį bei grįždami į darželį užsuko apžiūrėti Radviliškio autobusų stotį.

 

 

Balandžio 20 d. Šiaulių Dainų progimnazijoje vyko respublikinis lopšelių - darželių ir bendrojo lavinimo mokyklų 1-4 klasių mokinių dainų festivalis - konkursas ,,Gamos pėdutės”. Jame dalyvavo ir mūsų darželio ,,Pelėdžiukų”  grupės ugdytinė Adelė Poškutė (vadovė J. Goštautienė). Džiaugiamės, jog solistų kategorijoje,  Adelė laimėjo 1-ąją vietą. SVEIKINAME!

 

 

Darželyje visi drauge mokomės ne tik mylėti ir tausoti gamtą, bet skatiname visus, net ir pačius mažiausius savo ugdytinius, judėti ir mankštinti visiems drauge.

Balandžio 18-19 dienomis vaikai dalyvavo respublikinėje akcijoje „Judrūs vaikai – gamtos vaikai“ (organizatoriai RIUKKPA – respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija). Mažieji darželio ugdytiniai susitiko su Kiškiu Piškiu ir visi kartu tvarkė žaidimų aikštelę: rinko šiukšles, kankorėžius, spalvotus kamštelius. Visi drauge gaudė muilo burbulus ir žaidė judriuosius žaidimus.

Vyresnieji darželio vaikai linksmai keliavo pasakos takeliu į paslapčių šalį, kurioje įveikė jiems paruoštas kliūtis: lipo tilteliais, mėtė kankorėžius į taikinius, maišeliais gaudė pavasarinį vėją bei piešė įvairiaspalves gėles.

 

 

Balandžio 13 dieną „Ežiukų“ grupės ugdytiniai aplankė savo draugus iš Radviliškio lopšelio-darželio „Kregždutė“. Susitikimo metu  vaikai dalyvavo draugiškose futbolo varžybose. Visi drauge atlikę apšilimo mankštą, susiskirstę į komandas, vaikai bandė įmušti kuo daugiau įvarčių. O kad varžybos butų sąžiningos, varžybose teisėjavo futbolo treneris Mindaugas Urbonavičius.

Draugiškose varžybose nugalėtojais tapo visi dalyviai. Vaikų laukė specialūs prizai: čempionų taurės, padėkos raštai bei saldžios dovanėlės.

 

 

Balandžio 9 dieną darželyje svečiavosi seimo narys A. Gaidžiūnas, jo padėjėjas K. Dambrauskas ir kt., kurie padovanojo „Švieskime vaikus“ labdaros ir paramos fondo steigėjų Andriaus Mamontovo ir Ramūno Karbauskio stilizuotus aukštaičių tautinius kostiumus, kuriuos  kūrė dizaineris Juozas Statkevičius. Ugdytiniai, pasipuošę tautiniais kostiumais, sudainavo darželio himną, taip tardami nuoširdų ačiū šio fondo steigėjams ir svečiams.

 

 

Saulės spinduliams šildant bei pučiant pavasariniui vėjui, balandžio 9 dieną darželio pedagogai, ugdytiniai ir jų tėveliai dalyvavo masinio bėgimo akcijoje „Aš bėgu – 2018“ (skirta Pasaulinės sveikatos dienai paminėti). Tai kasmetinis renginys, kurio metu dalyviai įveikia numatytą atstumą, taip ugdydami suvokimą apie bėgiojimo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai.

 

Puikiai nusiteikę, kartu su meškučiu Kubuš atlikome linksmą apšilimo mankštą bei drauge bėgome aplink darželį. Įveikę numatytą atstumą visi akcijos dalyviai atsigaivino gardžiomis sultimis.

 

 

Balandžio 6 dieną „Drugelių“ grupės mergaitės, drauge su auklėtoja J. Bložiene, dalyvavo Radviliškio lopšelyje – darželyje „Kregždutė“ organizuotoje sveikatą stiprinančių mokyklų vaikų konferencijoje „Gyvenu sveikai – sportuoju linksmai“, kurioje pristatė jogos valandėlę „Drugelio kelionė“. Šios valandėlės metu grupės ugdytinės pademonstravo, kaip žaismingai atlikti tempimo pratimus juos derinant su kvėpavimu.

Konferencijos metu vaikai dalijosi sukaupta gerąją patirtimi: mankštinosi, drauge rūšiavo atliekas, skanavo draugų pagamintas salotas ir vaisių kokteilius, sužinojo apie vandens ir vitaminų naudą mūsų organizmams.

 

Džiaugiamės, jog galime savo patirtimi įkvėpti vieni kitus. Konferencijoje „Gyvenu sveikai – sportuoju linksmai“ pasisėmė ne tik naujų idėjų, bet ir visi drauge patyrėme daug džiugių emocijų.

 

 

Saulėtą  balandžio 5-osios dienos rytą lopšelio - darželio vaikus aplankė Velykų bobutė. Ji kartu su meninio ugdymo mokytoja J. Goštautiene ir muzikai gabių vaikų būrelio ugdytiniais parodė muzikinę pasakaitę ,,Kaip gaidelis su šeimyna šventė Šv. Velykas”.

 

Mažieji aktoriai ne tik vaidino, bet ir dainavo, šoko bei grojo su įvairiais instrumentais. Vaidinimas vaikams suteikė daug teigiamų emocijų, jie sužinojo kaip svarbu yra turėti šeimą ir draugų, kaip smagu visiems drauge ruoštis šventei ir joje dalyvauti.


 

„Bitučių“ grupės ugdytiniai ir jų tėveliai dalyvavo šventinėje popietėje „Tas margutis  – ridulutis“. Mokydami vaikus tausoti ir saugoti gamtą, tėveliai ir vaikai margino ne tik kiaušinius, bet panaudojo ir surinktas antrines žaliavas: kiaušinio formos šokoladinių kiaušinių pakuotes. Kiaušinių marginimui naudojome guašą, flomasterius, juos aplikavome popieriumi, įvairiausiais lipdukais, išbandėme ir dekupažo techniką. Jaukios popietės metu pagamintus margučius vaikai nešėsi namo, kuriais papuošė savo šventinius stalus.


 

Balandžio 4 dieną Radviliškio sporto arenoje šurmuliavo mažieji sportininkai, kurie dalyvavo II-jame Lietuvos mažųjų žaidynių etape. II – ojo etapo organizatoriai, Radviliškio lopšelis-darželis „Žvaigždutė“, subūrė Šeduvos lopšelio-darželio, Radviliškio lopšelių – darželių „Eglutė“, „Žvaigždutė“ komandas, kurios dalyvavo 5-iose estafetėse.

Džiaugiamės, jog mūsų darželio ugdytinių komanda iškovojo kelialapį į finalinį renginį. Sveikiname ugdytinius ir pedagogus su pergale ir linkime Jiems sėkmės finale!


 

Veiksmo savaitėje „Be patyčių 2018“ veiklų metu, kovo 19 - 23 d.,  „Bitučių“ grupės ugdytiniai kartu su pedagogėmis D. Žurauskaite ir J. Malinauskiene sukūrė „Draugystės knygą". Į šią knygą auklėtiniai sudėjo savo piešinius ir pasisakymus apie draugystę, sugalvojo palinkėjimų savo grupės draugams. Visą savaitę grupėje vyko pokalbiai, skaitymai ir kūryba draugystės tema, kalbėdami apie emocijas, aiškinomės kas sukelia patyčias, kas vaikus džiugina ir kas liūdina, ieškojome įvairiausių būdų kaip mes galime pasijusti geriau, kas gali ištiesti pagalbos ranką. Ugdytiniai išradingai piešė emocijų veidukus lėlėms, žaidė žaidimus „Pavaizduok jausmą”, „Aš tave myliu”.

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos                              2018-03-30 Nr. 25 (5.9)

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

vedėjo pavaduotojai Linai Juozapaitytei

 

 

DĖL ATRANKOS ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJŲ PAREIGOMS UŽIMTI

 

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, s k e l b i u pretendentų atranką Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo auklėtojų pareigoms užimti:

Darbo krūvis - 1 et; darbo sutartis - neterminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Dokumentai priimami iki 2018 m. balandžio 11 d. adresu A. Povyliaus g. 12, Radviliškis, tel. pasiteiravimui - 8 422 54669, el. p. rdl.eglute@gmail.com .

 

Pretendentas iki 2018 m. balandžio 11 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

5. Gyvenimo aprašymą.

6. Paskutinės darbovietės rekomendaciją.


Pretendentai dokumentus nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Atranka vyks 2018 m. balandžio 12 d. 14.00 val. Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ mokytojų kambaryje.

 

 

L.e.p. direktorė                                                                                                                                                                Ingrida Budrienė

 

 

 

 

 

Mieli lopšelio-darželio „Eglutė“ tėveliai,Nuoširdžiai dėkojame lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenei (ugdytinių tėveliams, darbuotojams) už geranorišką paramą, kurią 2017 m. skyrėte mūsų įstaigai pervesdami 2 % pajamų mokesčio sumos.

Tikimės ir šiais metais Jūsų geranoriškumo. Paramos lėšos bus skirtos lauko edukacinių erdvių kūrimui.

Įstaigos rekvizitai:

Radviliškio lopšelis - darželis „Eglutė“

Gavėjo kodas: 190714736

Adresas : A. Povyliaus g.12, Radviliškis

Banko sąskaita: AB Šiaulių bankas

LT657181400001130259

 

Lopšelio - darželio „Eglutė“ administracija


 

Kovo 20 dieną triukšmingai ir džiugiai darželyje paminėta Pasaulinė žemės diena. Vaikai ir pedagogai sveikino žemę ir pamažu ateinantį pavasarį grodami dūdelėmis, švilpynėmis, barškučiais, varpeliais ir kt. Mėgaudamiesi saulės spinduliais, akcijos dalyviai pasižadėjo saugoti ir mylėti žemę.

 

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos

2018-03-15 Nr. 19 (5.9)

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojai Linai Juozapaitytei

DĖL ATRANKOS ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJŲ PAREIGOMS UŽIMTI

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo", s k e l b i u pretendentų atranką Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė” ikimokyklinio ugdymo auklėtojos pareigoms užimti:

Darbo krūvis - I et; darbo sutartis - neterminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Dokumentai priimami iki 2018 m. kovo 28 d. adresu A. Povyliaus g. 12, Radviliškis, tel. pasiteiravimui - 8 422 54669, el. p. rdl.eglute@gmail.com .

Pretendentas iki 2018 m. kovo 28 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:

l . Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

5. Gyvenimo aprašymą.

6. Paskutinės darbovietės rekomendaciją.

Pretendentai dokumentus nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

 

Atranka vyks 2018 m. kovo 29 d. 14.00 val. Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė” mokytojų kambaryje.

 

 

L. e. p. direktorė                                                                                                          Ingrida Budrienė

 

 

Kovo 13 dieną darželyje lankėsi Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro specialistė Ieva Vileikytė, kuri supažindino vyriausius darželio ugdytinius su šiaurietišku ėjimu. Tai nesudėtingas ir lengvai išmokstamas ėjimo būdas, kuris stiprina ištvermę, degina riebalus ir gerai veikia kraujotakos bei širdies sistemą.

Supažindinus su šiaurietiško ėjimo ypatumais, pritaikius lazdas ugdytinių ūgiui, visi drauge ėjome pasivaikščioti aplink mūsų įstaigą. Vaikai aktyviai domėjosi šiuo ėjimu, nes tai nauja ir sveikatą stiprinanti patirtis. Išbandę šiaurietiško ėjimo lazdas ugdytiniai domėjosi kada ir vėl galės jas išbandyti!

 

Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurui už šiltą ir nuoširdų bendravimą bei bendradarbiavimą įgyvendinant sveikatą stiprinančius renginius ir veiklas.

 

 

„Lietuvėle, tu graži ošiančių miškų glėby. Tavo akys – ežerai, o plaukai – gelsvi linai. Tu prie Baltijos krantų, gintarėliais išklotų. Po žuvėdros sparneliu, prie putojančių bangų. Pasipuošusi žiedais, paukščių aidinčiais balsais, upių vingiais apjuosta Tu visad šviesi, jauna...“ (D. Dubinienė)

 

Kovo 12-ąją darželyje vyko „Amatų kermošius“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jos metu vaikai ragavo liaudiškų patiekalų: duonos su druska, česnaku ir kt. Ugdytiniai išbandė ir įvairius amatus – savarankiškai gamino apyrankes, karolius, iš druskos tešlos kūrė įvairius meninius darbus, su pedagogių pagalba gamino popierines sages, mokėsi pynimo meno. Klausydamiesi liaudiškos muzikos, šokdami įvairius šokius išradingai paminėjome Lietuvai svarbią dieną.

 

 

Kovo 8 dieną „Ežiukų“ grupės ugdytiniai sulaukė draugų iš lopšelio-darželio „Kregždutė“ „Žirniukų“ grupės. Visi vaikai ir grupių pedagogai dalyvavo „Trikrepšio“ festivalyje, kuriame išmėgino savo jėgas estafetėse bei trikrepšio varžybose. Pralaimėjusių festivalyje nebuvo, nugalėjo draugystė. Visi dalyviai apdovanoti specialiais prizais ir diplomais.

Vakare trikrepšio varžybose dalyvavo ir pačios energingiausios ugdytinių mamos. Supažindinus su trikrepšiu, jo taisyklėmis, mamos įveikė paruoštas estafetes bei kiek vėliau varžėsi komandinėse trikrepšio varžybose (3x3).

 

Vaikų palaikymo šūksniai, juokias ir teigiamos emocijos lydėjo visus dalyvius. Atslūgus emocijoms, ugdytinių mamos džiaugėsi atradusios naują sporto šaką, krepšinio brolį – trikrepšį!

 

 

Kovo 6 d. Radviliškio muzikos mokykloje surengtas festivalis-konkursas „Mano mėgstamiausia daina Lietuvai“. Konkursinėje programoje pasirodė aštuoniolika atlikėjų ir kolektyvų, suskirstytų į tris amžiaus grupes. Konkurso dalyviai turėjo atlikti dvi dainas - vieną dainą  apie Lietuvą ir pasirinktą savo mėgstamiausią dainą.

Mūsų darželio ugdytinės (vadovė J. Goštautienė)  dalyvavo konkurse ir laimėjo 2 prizinę vietą. Visi dalyvavusieji buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldžiais prizais.

 

 

Kovo 6 dieną įstaigos bendruomenės nariai dalyvavo tautinių sagių gaminimo popietėje, kurios metu Rima Degienė ne tik pasidalijo savo rankomis kurtais papuošalais bet ir supažindino su sagių gaminimo technika.

Džiaugiamės, jog įstaigoje netrūksta kūrybingų bei išradingų narių, kurios savo žiniomis dalinasi su aplinkiniais. Pagamintomis tautinėmis sagėmis pasipuošusios mes pasitinkame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

 

 

Kovo 2 dieną lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojamo projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ I-ojo etapo varžybos. Į salę pakiliai nusiteikę įžygiavo šviesiai geltonųjų, tamsiai geltonųjų, raudonųjų ir žaliųjų komandos iš „Ežiukų“ ir „Spinduliukų“ grupių. Mažieji olimpiečiai išbandė jėgas penkiose estafetėse : „Nupirk ledų“, „Perduok kitam“, „Nuridenk akmenį“, „Šulinys“, „Suverk žiedus“.

 

Smagu, kad vaikai ne tik puikiai atliko parengtas užduotis, bet ir pademonstravo vikrumą, ištvermę, energiją, norą draugiškai varžytis. Visi dalyviai buvo apdovanoti specialiais prizais. Su nekantrumu laukiame II-ojo varžybų etapo!


 

Vasario 27 dieną Šeduvos lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos ikimokyklinių švietimo įstaigų dainų festivalis „Ar jūs žinote, ar ne, ką vadiname gimtine?“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Mūsų darželį atstovavo vokalinis ansamblis „Lašeliai“, vadovaujamas Jolitos Goštautienės. Festivalyje skambėjo gražiausios dainos Lietuvai gimtinei, šokami liaudies šokiai, deklamuojami eilėraščiai. Visi festivalio dalyviai buvo pasipuošę tautiniais rūbais. Šventę vainikavo finalinė daina - „Mano tėviškėlė“.

Dalyviai ir jų vadovai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.


 

Vasario 23 – kovo 2 dienomis vyko žiemos sporto savaitei skirtos veiklos ir renginiai. Vaikai grupėse kalbėjo apie judėjimo naudą sveikatai, piešė ant sniego, atliko įvairius meninius darbelius skirtus Olimpinėms žaidynėms. Judrių žaidimų fiestos metu vaikai išradingai ir linksmai sportavo drauge, tobulino savo fizinius gebėjimus, o vyresniojo amžiaus ugdytiniai išbandė savo jėgas Mažųjų žaidynių  I etape. Sportas sujungia mus visus – didelius ir mažus!


 

Vasario 23 d. Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelyje - darželyje ,,Buratinas" vyko Šiaulių regiono ikimokyklinio amžiaus ugdytinių eilėraščių deklamavimo konkursas ,,Tu pati gražiausia, mano Lietuva". Mūsų darželiui atstovavo ,,Pelėdžiukų" grupės ugdytinė Adelė Poškutė. Konkurse Adelė buvo nominuota ,,Originaliausiai padeklamuoto eilėraščio" laureate. SVEIKINAME!


 

Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, atkreipiame moksleivių tėvų dėmesį, kad jei oro temperatūra nukrenta iki 20 laipsnių šalčio ar žemiau, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jei spusteli 25 laipsnių speigas, į mokyklą gali nevykti ir kitų klasių mokiniai, primena Švietimo ir mokslo ministerija.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos dirba esant bet kokiai temperatūrai. Darželius lankančius vaikus į įstaigą atveda tėvai, todėl esant šalčiams, jie turi pasirūpinti saugiu vaikų atvykimu.

Mokyklos dirba ir priima vaikus esant bet kokiai temperatūrai, todėl jei pavojus vaikų sveikatai negresia – mokiniai gyvena netoli mokyklos ar juos į mokyklą atveža tėvai – jie turėtų dalyvauti pamokose. Pėsčiomis ar viešuoju transportu į mokyklą per šalčius rekomenduojama nevykti.

Dėl šalčių praleistos mokymosi dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių, vadinasi, už šias dienas nereikia atidirbti vėliau. Taip pat iš mokinių nereikalaujama pateisinimo už pamokas, praleistas dėl šalčių.

Per tokias šaltas dienas, kai mokiniai lieka namie, mokytojai turi konsultuoti mokinius, panaudodami elektronines informavimo priemones. Mokiniams, neatvykusiems į mokyklą, mokymuisi reikalinga informacija skelbiama internetinėje svetainėje ar elektroniniame dienyne. Jei į mokyklą atvyksta vienas ar keli mokiniai iš klasės, mokykla atvykusiems turi užtikrinti ugdymo procesą.

Atkreipiame dėmesį, kad vykstant į mokyklą, būtina atkreipti dėmesį ne tik į faktinę, bet ir jutiminę oro temperatūrą konkrečioje vietovėje, įvertinti vėjo žvarbumą.

Sprendimus dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo priima steigėjas (savivaldybė ar kt.). Ikimokyklinio amžiaus vaikai į lauką auklėtojų gali būti išvedami, kai oro temperatūra yra iki 12 laipsnių šalčio ir vėjo greitis silpnas (iki 2m/sek.), arba kai oro temperatūra – 8 laipsniai šalčio, o vėjo greitis vidutinis (nuo 2 iki 6 m/sek.).

Švietimo ir mokslo ministerijos Komunikacijos skyriaus informacija

 

 

Kaip ir kasmet, Radviliškio sporto arenoje šurmuliavo mažieji olimpiečiai, kurie vasario 23 dieną dalyvavo rajoninėje Olimpinėje dienoje „Žaidimų fiesta“. Olimpinės dienos organizatoriai, Radviliškio lopšelis-darželis „Eglutė“ , subūrė 5 ikimokyklinio amžiaus grupių ugdytinių komandas iš Šeduvos lopšelio-darželio, Baisogalos mokyklos-darželio, Radviliškio lopšelių-darželių „Kregždutė“, „Žvaigždutė“, „Eglutė“.

Mažųjų olimpiečių palaikyti ir juos pasveikinti atvyko Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Radviliškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro laikinai direktorės pareigas einanti Skaidrė Armonienė ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Agnė Šlekienė. Mažuosius sportininkus palaikė ir jų tėveliai bei Kiškiukas Olimpiukas.

Žaidimų fiestos“ dalyviai varžėsi trijose užduočių sektoriuose : „Pataikyk į taikinį“; „Kamuolio ridenimas“; „Žiedų virvės“. Sportinėse rungtyse dalyviai tobulino savo fizinius gebėjimus bei linksmai pramagavo. Įveikę visas užduotis vaikai dalyvavo ir linksmose Kiškiuko Olimpiuko užduotyse: „Kepurėlių-kamuoliukų mūšis“; „Uždenk ir atidenk kepurėles“. Komandų kapitonai taip pat nebuvo užmiršti, jie dalyvavo specialioje užduotyje - „Rieda ratai“, kurios metu specialiu dviračiu-vežimėliu turėjo įveikti numatytą atstumą.

Pralaimėjusių Olimpinėje dienoje nebuvo, nugalėjo draugystė ir gera nuotaika. Visus šventėje dalyvavusius vaikus ir pedagogus apdovanojome atminimo taurėmis, padėkos raštais ir specialiomis atminimo dovanomis – atšvaitais „Kiškučiais“.

Nuoširdžiai dėkojame Olimpinio festivalio rėmėjams – Lietuvos tautiniui olimpiniui komitetui (LTOK).

 

 

Vasario 14-oji – puiki diena išreikšti savo meilę gimtajam kraštui – Lietuvai. Skambant M. Mikutavičiaus dainai „Aš tikrai myliu Lietuvą“ „Smalsučių“ grupės ugdytinių mamos rinkosi į konditerinę pamokėlę „Papuošk 100 sausainių Lietuvos vėliavos spalvomis“.

Mamos įrodė, jog jų kūrybiškumui ir išradingumui ribų nėra. Įvairiausiais tautiniais raižiniais išmargintais sausainiais „Smalsučių“ grupės ugdytiniai vaišinosi patys bei jais vaišino ir savo draugus iš „Boružėlių“ ir „Drugelių“ grupių.

Nors esame maži, bet mamų pagalba prisidėjome prie Lietuvos atkūrimo 100-mečio minėjimo.

 

Kartu su visa Lietuva mūsų darželio bendruomenė švenčia Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-metį. Vasario 9 dieną darželio dailės galerijoje atidaryta plakatų „Gražiausi žodžiai Lietuvai“ paroda.

Vasario 13 dieną „Spinduliukų“ ir „Ežiukų“ grupių vaikai ir pedagogės teletilto pagalba bendravo su Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“ ugdytiniais bei pedagogais, atliko smagias užduotis bei džiaugėsi nauja užsimezgusia draugyste (tęstinis respublikinis projektas „Kaip surasti Lietuvą“ ).

Vasario 14 dieną darželyje svečiavosi ansamblio „Aidija“ atstovai, kurie kartu su vaikais dainavo, šoko, žaidė įvairius lietuvių liaudies žaidimus. Pedagogės J. Malinauskienė ir L. Vaičiulytė vaikams pasakojo apie Lietuvą, iškovotą laisvę bei visi drauge atliko specialias užduotis, susijusias su mūsų tėvyne Lietuva.

Vasario 15 dieną vaikai, nešini savo trispalvėmis, rinkosi vidiniame kieme bei sudalyvavo respublikinėje pilietiškumo akcijoje „Vasario 16-ąją – į ugdymo įstaigą su vėliavėle“. Judesio korekcijos pedagogė J. Terminienė ir pedagogė K. Jankutė kiemą papuošė trispalviais balionais, popierinių žiedlapių foto sienele bei „Boružėlių“ grupės tėvelių pagamintais trispalviais nameliais. Sustoję ratu bei aukštai iškėlę vėliavėles mes visi drauge prisidėjome prie Lietuvos atkūrimo 100-mečio minėjimo.

 

Sausio – vasario mėn. organizuotas respublikinis nuotraukų konkursas „Mes – šimtmečio vaikai“ (skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti). Konkurso tikslas – ugdyti vaikų pilietiškumą, meilę ir pagarbą savo tėvynei Lietuvai.

Džiaugiamės gausiu dalyvių būriu. Nuotraukų konkurse dalyvavo 41 ugdymo įstaiga iš Radviliškio, Kairių, Kužių, Šiaulių, Šilutės, Jonavos, Utenos, Ukmergės, Vilniaus, Marijampolės, Kretingos, Kalvarijos, Klaipėdos, Gargždų, Telšių, Kauno, Skuodo raj., Naujosios Akmenės, Noreikiškių, Mažeikių, Panevėžio, Visagino, Velžio, Vilkaviškio, Švenčionėlių. Sulaukėme daugiau nei 145 nuotraukų, kuriose užfiksuotos išradingiausios bei originaliausios dalyvių idėjos.

Kviečiame vasario 14 – kovo 11 d. apsilankyti Radviliškio raj. Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje ir pasigrožėti konkurso dalyvių nuotraukomis.

 

Vasario 13 dieną Radviliškio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ vyko Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų patriotinio eilėraščio deklamavimo konkursas „Aš Lietuvą nešuosi širdyje“.

Mūsų darželiui atstovavo „Bitučių“ grupės ugdytinis Adomas Ščerba ir „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinė Adelė Poškutė. A. Ščerba buvo apdovanotas padėkos raštu ir atminimo dovanėle, o A. Poškutė tapo konkurso laureate. SVEIKINAME!


 

Ikimokyklinio ugdymo „Bitučių” grupės ugdytiniai ir pedagogės nuo 2018 m. sausio dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Sveikata visus metus“.

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Kiekvieną mėnesį skelbiamas vis naujas iššūkis, nauja užduotis, tad ugdytiniai drauge leidžiasi į linksmą sveikatos užduočių kelionę.

Sausio mėnesio iššūkis: „Burnelė – ne šiukšlynas, skrandis – ne sąvartynas“ (sveikos mitybos skatinimas ir nutukimo prevencija). Šia tema organizuota sveikatos valandėlė „Vaisiai, daržovės, uogos – vitaminų šaltinis". Vaikai išsiaiškino, kodėl vaisiai, daržovės ir uogos reikalingos žmogaus organizmui. Skatindami sveiką mitybą gaminome sveikuoliškas salotas, lavinome vaikų skonį, skatinome eksperimentuoti, ragauti, spaudėme vaisių-morkų, obuolių sultis, atlikome įvairias sensorines užduotis.


 

Miela direktore, kiekvienas žmogus į mūsų gyvenimą ateina ne šiaip sau: vieni jų - išmoko mus meilės, atidumo, atsakomybės, kiti – padeda suprasti trapumo ir laikinumo jausmą. Laimingas tas, kas moka atvira širdimi gyvenimą praeiti ir mylėti žmones. Tad būkit laiminga, kai vasara pražysta! Būkit laiminga, kai paukščiai vėl sugrįžta! Laiminga būkit ir rudenį ir žiemą.


Laiminga būkit Jums prasmingą dieną!

 

Vasario 6 dieną lopšelyje – darželyje vyko direktorės E. L. Venckienės išlydėtuvės. Įteikdami garbingą apdovanojimą – mero padėkos ženklą, gražiausius žodžius tarė Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas K. Augulis, Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto vedėja G. Juodeikienė. Šilčiausius ir nuoširdžiausius linkėjimus skyrė ir lopšelio-darželio bendruomenės nariai. Drauge praleistos akimirkos, nuveikti darbai ilgai išliks mūsų širdyse. Tariame nuoširdų AČIŪ už drauge praleistus metus!

 

Ikimokyklinio amžiaus grupių Bitučių”, „Pelėdžiukų” ir „Drugelių” ugdytiniai ir pedagogės dalyvauja bendrame projekte „Judam, sportuojam – sveikatą tausojam“. Organizuotos pramogos „Snieguotos žiemos džiaugsmai” metu vaikai stebėjo, tyrinėjo sniegą, drauge mąstė ką galima pastatyti iš sniego. Nutarę statyti Gedimino pilį, vaikai su kastuvėliais, karučiais, kibirėliais kasė sniegą bei statė pilį, kurią nudažė Lietuvos vėliavos spalvomis. Pramogos metu vaikai lenktyniavo rogutėmis, patyrė pažinimo ir bendravimo malonumą bei džiaugėsi sniegu.

 

„Boružėlių“ grupės ugdytiniai, tėveliai ir pedagogės, vasario 1 dienos pavakare dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Namai, kur širdis“ (skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui paminėti). Užsiėmimo metu tėveliai ir vaikai tris namelius nuspalvino Lietuvos vėliavos spalvomis, kurios simbolizuoja šilumą, grožį ir meilę. Drauge praleistas laikas suteikė daug džiugių emocijų bei sustiprino tarpusavio ryšius.

 

Sausio 30 dieną darželyje vyko vaikų patriotinio eilėraščio deklamavimo konkursas „Aš Lietuvą nešuosi širdyje“ (I etapas), skirtas Lietuvos Nepriklausomybės 100-mečiui paminėti.

Konkurse dalyvavo 3-5 metų amžiaus ugdytiniai, kurie Lietuvai skyrė gražiausias eiles. Komisijos nariai atidžiai klausėsi ir vertino dalyvius bei išrinko 2 nugalėtojus, kurie dalyvaus II konkurso etape Radviliškio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“.

Sveikiname Adelę Poškutę bei Adomą Ščerbą ir linkime kuo didžiausios sėkmės kitame etape.

 

Vasario 18 dieną „Gandriukų“ grupės ugdytinių tėveliai dalyvavo tautinių juostų pynimo popietėje, kuri buvo skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – iui paminėti. Popietės metu, grupės auklėtoja Gitana Ramoškienė, supažindino tėvelius su įvairiais pynimo būdais iš siūlų.

Šis mėnuo skirtas bendravimo ir bendradarbiavimo stiprinimui, todėl tėvelių nupintomis apyrankėmis pasipuoš grupės vaikai, taip stiprindami draugystę ir tarpusavio santykius.

Džiaugiamės, jog popietėje dalyvavo ir buvę darželio ugdytiniai. Šiltas bendravimas bei buvimas drauge suteikia ne tik daug gerų emocijų, bet ir skatina atrasti vis kažką naujo, kas padėtų suburti visą įstaigos bendruomenę.

 

Nuo 2012 metų Tarptautinė Slidinėjimo Federacija (FIS) inicijavo progą pasidžiaugti sniegu -Pasaulinę sniego dieną. Šventės tikslas – padidinti susidomėjimą žiemos sportu kiekviename šalies regione. Lopšelio – darželio bendruomenė prisijungė prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ ir „Gimnastika visiems“ iniciatyvos ir sausio 18 dieną organizavo pramogą lauke „Šėlionės sniege“.

Prieš dalyvaudami įvairiose sportinėse užduotyse visi drauge atlikome linksmą pingvinų mankštą, kuri ne tik sušildė mūsų raumenis, bet ir pralinksmino visus dalyvius. Pramogos metu dalyviai dalyvavo linksmose ir labai išradingose užduotyse : „Spalvotos sniego gniūžtės“; „Įveik kliūtis“; „Linksmasis ledo ritulys“; „Sniego pilis“ ir kt.

Aidint vaikų juokui bei palaikymo šūksniams visas užduotis dalyviai įveikė labai greitai. Atminimo dovanėlės (specialūs lipdukai ir skrajutės) buvo įteiktos visiems dalyviams. Džiaugiamės prisijungę prie šios iniciatyvos. Tai puiki proga visiems drauge pabūti kartu bei pasidžiaugti sniegu.

 

Sausio 17 dieną „Ežiukų“ ir „Spinduliukų“ grupių ugdytiniai svečiavosi Radviliškio priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Ugniagesiai gelbėtojai pasakojo vaikams apie savo darbą, pademonstravo specialią ugniagesių aprangą, įrangą, reikalingą jų darbui. Ugdytiniai pabandė apsirengti ugniagesių rūbus, užsidėti kaukes, o įlipę į ugniagesių mašinas stebėjosi, kokios jos didelės. Laikas prabėgo nepastebimai greitai, vaikai į darželį sugrįžo kupini įspūdžių. Nuoširdžiai dėkojame ugniagesiams gelbėtojams už šiltą priėmimą ir suteiktas žinias.

 

Sausio 12 dieną prisijungėme prie visuotinės pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“, kuri buvo skirta Laisvės ir gynėjų dienai paminėti.

Ankstyvą rytą įstaigos kiemelyje degė laužai, o sužibusių žvakių švieselių takas tėvelius ir vaikus vedė prie simboliško televizijos bokšto. Žvakių liepsna simbolizuoja atmintį, šviesą ir vienybę. Tad uždegdami žvakes mes visi drauge prisidėjome prie šios pilietinės iniciatyvos bei pagerbėme žuvusius ir nukentėjusius valstybės gynėjus.

 

Kviečiame sausio 12 dieną (penktadienį) prisijungti prie gyvosios atminties akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ (skirta Laisvės gynėjų dienos minėjimui) ir uždegti savo atminimo žvakeles lauke (žvakės gali būti įvairios). Jūsų atvykstant lauksime nuo 7.30 – 9.00.

 

Branginkime, saugokime ir niekuomet nesiliaukime tikėti Lietuvos ateitimi!


 

 

Gruodžio 15-20 dienomis, darželio ugdytinius aplankė Kalėdų senelis ir jo pagalbininkai: linksmoji kiškutė Baltutė, Kakė Makė ir Netvarkos nykštukas bei viščiukų šeimynėlė, kurie vaikams atnešė pilnus maišus dovanų.

Vaikai dainuodami ir šokdami laukė gražiausių žiemos švenčių – Šv. Kalėdų. Su šypsenomis veiduose ir džiaugsmu širdyse mes pasitikome artėjančius naujus metus!

 

Gruodžio 19 dieną „Ežiukų“ grupės ugdytinių komanda (8 vaikai) kartu su tėveliais ir pedagogėmis Ž. Mickūniene bei R. Bubliauskiene dalyvavo Kaune vykusiame respublikiniame renginyje „Futboliuko kalėdos“

Puikaus renginio organizatoriai – Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Vaikai dalyvavo 6 rungtyse susijusiose su futbolu, o tėveliai buvo ne tik sirgaliai, bet stengėsi užfiksuoti kuo daugiau įsimintinų šventės akimirkų.

Pasibaigus nuotaikingam renginiui visi dalyviai buvo apdovanoti specialiai prizais. Kupini įspūdžių ir geros nuotaikos sugrįžome namo.

 

Niūrų ir vėsų gruodžio 8 dienos vakarą „Gandriukų“ grupės vaikai ir tėveliai susirinko į Advento vakaronę. Jos metu visi nuotaikingai klausėsi aktorių-dainininkų Gintarės ir Arūno dainų, vieni su kitais pasidalino linkėjimais susikaupimo ir ramybės metui – Adventui.

Puiki nuotaika, geros emocijos, pozityvus visų šventės dalyvių nusiteikimas, simbolinės dovanėlės grupės vaikams ir jų tėveliams pateisino visų lūkesčius. Išsakę gražiausius linkėjimus vieni kitiems, šventės dalyviai išsiskirstė su mintimis artimiausiu metu susirinkti į kitą jaukią ir nuotaikingą šventę.

 

Gruodžio 5 dieną darželio ugdytiniai, drauge su Kake Make bei linksmuoju klounu įžiebė Kalėdų eglę. Šventės metu vaikų veidus puošė plačios šypsenos, netrūko linksmų užduočių ir žaidimų. Klounas ir Kakė Makė įteikė šventines lauktuves visiems darželio ugdytiniams, kurias jiems perdavė Kalėdų senelis.

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms, lopšelio – darželio „Eglutė“ bendruomenė prisijungė prie miesto šventinės nuotaikos kūrimo ir sukūrė stilizuotą eglę. Šiais metais alėjoje puikuojasi 16 įvairiausių kalėdinių eglučių. Kviečiame visus apsilankyti netradicinių kalėdinių eglučių alėjoje ir pasigrožėti sukurtomis kompozicijomis.

 

Gruodžio mėnesio renginiai • Gruodžio 4 d. – vaikų ir tėvelių darbų parodos „Betliejaus žvaigždė“ atidarymas.

 • Gruodžio 5 d. – Kalėdų eglutės įžiebimo šventė salėje.

 • Gruodžio 8 d. 16.45 val. – Advento vakaras su šeima („Gandriukų“ gr.).

 • Grupių susitikimai su Kalėdų seneliu:

Gruodžio 15 d.:

 • 10 val. – „Želmenėlių“ gr.;

 • 10 val. – „Gandriukų“ gr.;

 • 10.30 val. – „Skruzdėliukų“ gr.;

 • 11 val. – „Boružėlių“ gr.

Gruodžio 18 d.:

 • 10 val. – „Smalsučių“ gr.

 • 11 val. – „Drugelių“ gr.

Gruodžio 19 d.:

 • 10.30 val. – „Kodėlčiukų“ gr.

Gruodžio 20 d.:

 • 10 val. – „Ežiukų“ gr.; „Spinduliukų“ gr.

 • 11.30 val. – „Pelėdžiukų“ gr. ; „Bitučių“ gr.

 • Gruodžio 21 d. – spektaklis „Kūdikėlio Jėzaus gimimas“.

 

 

 

RADVILIŠKIO VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS

 

ŽAISLOTEKA

Lopšelio – darželio „Eglutė“


Spinduliukų“ grupės vaikų darbų paroda

 

ŽIEMA ŽIEMUŽĖ“

 


Vyr. auklėtoja – Rasa Rudzitė

 

Parodą kviečiame aplankyti nuo 2017-12-01


 

Lapkričio mėnesį įstaigos pedagogės prisijungė prie respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo kūrybinių darbų iš antrinių žaliavų projekto „Snaigių puota“. Projekto organizatoriai : Švenčionėlių lopšelis – darželis „Vyturėlis“.

Kūrybinių darbų projekto tikslas – atskleisti, padėti suvokti, jog antrinių žaliavų panaudojimas padeda saugoti gamtos išteklius, švarią gamtą, kuri daro didžiulę įtaką žmonių sveikatai, skatinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendradarbiavimą ir kūrybiškumą.

Lopšelio – darželio „Eglutė“ pedagogės originaliai bei šiuolaikiškai pagamino snaiges, kurios gruodžio mėnesį bus eksponuojamos Švenčionėlių lopšelyje – darželyje „Vyturėlis“.

 

Spalio 27 dieną lopšelio-darželio „Ežiukų“ ir „Spinduliukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“. Šio konkurso tikslas – ugdyti vaikų gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skatinti vaikų, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą.

Konkurse ugdytiniai dalyvavo 5 rungtyse. Pirmoji užduotis – komandų prisistatymas. Darželio ugdytiniai, drauge su grupės auklėtoja ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste sušoko linksmą rudens šokį „Lietutis“. Likusių rungčių metu vaikai atsakinėjo į įvairius klausimus, ieškojo paslėptų daiktų paveikslėliuose, rūšiavo vaisius ir daržoves, dalyvavo komandinėje estafetėje „Kėgliai“. Komandos kapitonai taip pat dalyvavo specialioje jiems parengtoje sportinėje užduotyje „Vikriausias šoklys“. Paskutinė konkurso užduotis buvo skirta pedagogams ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistams.

 

Džiugu, jog darželio ikimokyklinio amžiaus ugdytinių komanda šauniai sudalyvavo konkurse ir užėmė garbingą trečią vietą. Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei specialiomis atminimo dovanomis.

 

 

 

Spalio 25 dieną darželio koridoriuose skambėjo linksmos dainelės, vaikų juokas bei palaikymo šūksniai. Visa įstaigos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Sportuojantis koridorius“. Akcijos organizatoriai - respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) . „Sportuojantis koridorius“ – nauja idėja, kurios dėka skatinome vaikų/suaugusiųjų fizinį aktyvumą neįprastoje aplinkoje, erdvėje – koridoriuje.

Akcijos dalyviai koridoriuose turėjo įveikti 3 labirintus: „Voratinklis“, „Priklijuok kamuoliuką“, „Numušk balioną“. Drauge su ugdytiniais labirintus stengėsi įveikti ir išradingieji  katinai. Vaikus sudomino ir tai, jog priemonės, naudotos labirintuose, buvo netradicinės: siūlai, lipnios juostos siena, balionai, virvė.

 

Džiaugiamės, jog ši akcija subūrė gausų dalyvių būrį. Labirintus įveikė 161 akcijos dalyvis.  Sportuodami netradicinėje aplinkoje mes ne tik tobulinome savo fizinius gebėjimus, bet ir linksmai, išradingai leidome laiką visi drauge.

 

 

 

Dėl informacijos apie žmogaus teises asmens duomenų apsaugos srityje

 

 

Liaudies išmintis byloja : „Ką pasėsi – tą ir pjausi“. Supažindinti vaikus su atliekų tvarkymu būtina dar ikimokykliniame amžiuje. Spalio 19 dieną lopšelio-darželio „Spinduliukų“ ir „Ežiukų“ grupėse lankėsi Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro atstovė Sigita. Grupių ugdytiniams ji padovanojo A. Zinkevičiūtės knygą „Kontis ir Tvarkius“, kurioje žaismingai pasakojama apie tai, kodėl ir kaip reikia tvarkyti atliekas. Susitikimo metu, vaikai ir patys bandė rūšiuoti įvairias atliekas. Atliekų tvarkymo centro atstovė Sigita paruošė vaikams trijų spalvų maišus, kurie simbolizavo popieriaus, stiklo ir plastiko konteinerius. Išsitraukę įvairias panaudotas pakuotes, vaikai turėjo jas patalpinti į atitinkamos spalvos maišą-konteinerį.

Trumpai aptarus atliekų tvarkymo svarbą mums ir gamtai, visiems ugdytiniams buvo įteiktos atminimo dovanos : atšvaitai „Aš nešiukšlinu“ bei įvairi informacinė medžiaga tėveliams.


 

Spalio 9-13 dienomis lopšelyje-darželyje organizuota rudenėlio savaitė. Savaitės pradžioje ugdytiniai lankėsi „Gamtos mylėtojų“ klube, kuriame susitiko su tarptautinio projekto simboliu – Meškučiu Kubuš. Susitikimo metu meškučiui į pagalbą atskubėjo linksmoji voveraitė, kurie drauge su vaikais atliko linksmas užduotis bei žaidė įvairius žaidimus. Meškutis Kubuš ugdytiniams išdalino specialius kalendorius, kuriuose kiekviena diena buvo skirta daržovių, vaisių, sulčių, sveikų užkandžių ragavimui.

Ragaudami morkas, obuolius, įvairias uogas vaikai sužinojo, jog spalvingos ir sveikos daržovės bei vaisiai suteikia jėgų ir energijos visos dienos pramogoms. Meninių darbelių atlikimas, daržovių, vaisių, sulčių degustavimus užfiksavome nuotraukomis, kurias kiekviena grupė priklijavo Meškučio Kubuš kalendoriuje. Savaitės pabaigoje, grupių ugdytiniai susitiko baigiamajame savaitės renginyje, kuriame kalendorius apžiūrėjo Meškutis Kubuš ir jo draugai. Aptarę įsimintiniausias savaitės akimirkas, linksmai pašokę ir pažaidę, ugdytiniams buvo įteikti specialūs „Gamtos mylėtojų“ klubo diplomai ir vaisių krepšeliai.


 

Spalio 10 dieną „Ežiukų“ ir „Spinduliukų“ grupės ugdytiniai, tėveliai ir pedagogai dalyvavo sportinėje išvykoje „Turizmo diena 2017“. Rudens lapų apsuptyje, laisvalaikio ir pramogų parke vyko orientacinės varžybos, kurių metu vaikai aplankė „Paslapčių“, „Sveikatos“, „Užduočių“ ir „Tvarkos“ stoteles. Kiekvienoje stotelėje vaikų laukė vis naujos užduotys, kurias padėjo suorganizuoti ir įgyvendinti Radviliškio rajono savivaldybės sveikatos biuro specialistai.

Turizmo dienos metu ugdytiniai ieškojo lapuose paslėptų kamuoliukų, bandė įveikti parengtą kliūčių ruožą, atliko įvairius mankštos pratimus bei stengėsi surinkti kuo daugiau rudeninių lapų. Judėjimas yra gyvybės, veiklumo ir aktyvumo požymis. Tad ir toliau išlikime veiklūs ir aktyvūs!

 

Tarptautinės mokytojų dienos proga, įstaigos pedagogai dalyvavo Šiaulių „Valerijono“ vaistinėje organizuotoje edukacijoje „Ekologiškų aliejų degustavimas ir kremų gamyba“.

Edukacinę programą vedė vaistinės vadovė Almyra Girdenienė, kuri pedagogams suteikė daug naudingos informacijos apie ekologiškus šalto spaudimo aliejus, natūralios sudėties kremus, jų sudedamąsias medžiagas, laikymo sąlygas, gamybos procesą.

Edukacinės programos metu susipažinome su 8 rūšių „Ekoagros“ sertifikuotais ekologiškais aliejais. Degustuodamos kiekvieną rūšį sužinojome apie jų nepakeičiamą naudą mūsų sveikatai bei išsirinkome kiekvienai labiausiai patikusius aliejus. Antroje programos dalyje stebėjome bei pačios bandėme pasigaminti natūralios sudėties kremus.

Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių „Valerijono“ vaistinės vadovei A. Girdenienei už puikiai praleistą laiką bei linkime naujų idėjų, kurios puoselėtų žmonių sveikatą ir grožį.

 

„..tyliai barbena lietus į langą ir praneša, kad atėjo ruduo – įvairiaspalvių lapų, grybų ir derliaus nuėmimo metas“.

 

Lopšelio – darželio ugdytiniai iš „Pelėdžiukų“, „Bitučių“ ir „Drugelių“ grupių spalio mėnesį prisijungė prie respublikinio kūrybinio projekto „Rudens mandala“. Ugdytiniai ir jų tėvai, seneliai bei grupių auklėtojos rinko įvairią gamtinę medžiagą, rudens gėrybes, kurias panaudojo kurdami šį meninį kūrinį. Dėliodami rudens mandalą vaikai atskleidė savo kūrybinius gebėjimus, išradingumą, mėgavosi buvimu drauge, džiaugėsi sukauptomis rudeninėmis gėrybėmis.

 

Spalio 4 dieną Radviliškio miesto kultūros centre Tarptautinės mokytojų dienos proga vykusiame renginyje padėkos ir gražiausi žodžiai buvo skirti rajono pedagogams. Nuoširdžiausius sveikinimus pedagogams tarė LR Seimo nariai Vytautas Juozapaitis ir Aurimas Gaidžiūnas, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, Švietimo, kultūros ir sporto  skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė.

Tarp septyniolikos rajono pedagogų, kuriems buvo įteikti Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos raštai, buvo ir lopšelio-darželio „Eglutė“ pedagogės.

Už aktyvią, rezultatyvią pedagoginę bei visuomeninę veiklą padėkos raštas įteiktas meninio ugdymo mokytojai metodininkei Jolitai Goštautienei.

Už aktyvią, kūrybingą, atsakingą pedagoginę veiklą, stiprinant ugdytinių saugumą ir sveikatą – judesio korekcijos vyresniajai mokytojai Jolantai Terminienei.

 

Ir toliau nestokokite kūrybinių idėjų! Sėkmės  Jūsų darbuose!

 

Rugsėjo 25-29 dienomis lopšelyje-darželyje „Eglutė“ organizuota sveikatos savaitė „Aktyvus rugsėjis“. Šios savaitės metu didesnį dėmesį skyrėme aktyvaus judėjimo svarbai ir futboliukui. Ugdytiniai ir pedagogai kiekvieną dieną prisijungdavo prie įstaigoje vykdytos akcijos „Apibėk mokyklą“ ir visi drauge bėgdavo numatytą atstumą aplink darželį. Bėgdami vaikai, pedagogai mėgavosi buvimu drauge, dalyvių veidus puošė šypsenos, skambėjo juokas ir palaikymo šūksniai.

Sveikatos savaitės metu ugdytinius aplankė futboliuko simbolis Kiškis Hansas, kuris drauge su vaikais mokėsi spardyti futbolo kamuolius, dalyvavo bėgime aplink darželį bei kvietė ugdytinių mamas sudalyvauti futbolo šventėje „Ir mamos myli futbolą“. Džiaugiamės gausiu mamyčių būriu, kurios linksmai bei energingai leido laiką žaisdamos futbolą.

Rugsėjo 28 dieną vaikai susitiko su Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro futbolo treneriu Vaclovu Pocevičiumi bei drauge atliko įvairius apšilimo pratimus, o žaisdami futboliuką mokėsi draugiškumo ir komandinio žaidimo elementų.

Sveikatos savaitę užbaigėme futbolo švente vidiniame įstaigos kieme. Kiškis Hansas kvietė vaikus drauge atlikti apšilimo mankštą bei linksmai pažaisti futboliuką su kitų grupių ugdytiniais. Varžybų metu netrūko plačių šypsenų ir geros nuotaikos.

Mėgaudamiesi rudeninės saulės spinduliais spalį pasitikome kupini energijos ir geros nuotaikos.

 

Rugsėjo 22 dieną minėjome Tarptautinę dieną be automobilio bei organizavome akciją „Rieda ratai rateliukai“.  Jos metu vaikai prisiminė saugaus eismo taisykles, tobulino savo važiavimo dviračiais, paspirtukais, riedžiais ir kitomis priemonėmis įgūdžius. Rudeninės saulės spinduliuose vaikai linksmai ir aktyviai leido laiką bei mėgavosi puikiu oru.

 

Rugsėjo 14 dieną darželyje svečiavosi Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė bei vyriausioji specialistė Judita Steponavičienė.

Savivaldybės atstovai lankėsi atnaujintoje ikimokyklinio ugdymo grupėje, kurioje buvo atliktas remontas, įsigyti nauji baldai. Apžiūrėję patalpas, susipažinę su grupės ugdytiniais, kartu pažaidę ir pasivaišinę šilta arbata, svečiai įteikė atminimo dovanas vaikams ir pedagogams.

 

Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio rajono savivaldybės merui Antanui Čepononiui ir administracijai už skirtas lėšas „Ežiukų“ grupės remontui. Atnaujinta grupe džiaugiasi vaikai, pedagogai ir tėveliai.

 

 

Radviliškio rajono savivaldybės administracijos                                                                       2017-09-12 Nr. 56 (5.9)

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus

vedėjo pavaduotojai Astai Kascėnienei

 


DĖL ATRANKOS ORGANIZAVIMO IKIMOKYKLINIO UGDYMO AUKLĖTOJŲ PAREIGOMS UŽIMTI

 

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr. V-1680 „Dėl mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašo patvirtinimo“, s k e l b i u pretendentų atranką Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ ikimokyklinio ugdymo auklėtojų pareigoms užimti:

Darbo krūvis - 1 et; darbo sutartis - terminuota; kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti: ikimokyklinio ugdymo auklėtojo profesinė kvalifikacija.

Dokumentai priimami iki 2017 m. rugsėjo 22 d. adresu A. Povyliaus g. 12, Radviliškis, tel. pasiteiravimui - 8 422 54669, el. p. rdl.eglute@gmail.com .

 

Pretendentas iki 2017 m. rugsėjo 22 d. privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.

3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją.

4. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

5. Gyvenimo aprašymą.

6. Paskutinės darbovietės rekomendaciją.

Pretendentai dokumentus nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Atranka vyks 2017 m. rugsėjo 26 d. 14.00 val. Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutė“ mokytojų kambaryje.

 

 

Direktorė                                                                                                                Elvyra Lina Venckienė

 

 

Skambančios muzikos garsais bei puikia nuotaika paslaptingosios gėlių fėjos pasitiko į darželį atvykstančius ugdytinius ir jų tėvelius. Nors rytas buvo apniukęs, bet vaikų veidus puošė plačios šypsenos, kurie drauge su fėjomis įsiamžino specialiame plakate.  Savo pirštų pagalba vaikai ir jų tėveliai papuošė darželio simbolį – eglutę.

 

Tegul ši rugsėjo pirmoji būna kupina geros nuotaikos ir neišdildomų įspūdžių! 

 
 
Sprendimas UAB "Tiki Max" www.tikimax.lt 8-422-50683