• Lopšelis - darželis „Eglutė“
  • DirectionA. Povyliaus g. 12, LT-82160 Radviliškis
  • Phone 8 422 54669
  • Įmonės kodas: 190714736
  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.JPG
  • 5.JPG

Nuoširdžiai dėkojame lektorėms R. Vaičiuvienei ir R. Bronušienė už paskaitą, kurios metu lopšelio-darželio bendruomenės nariai susipažino su rytų medicina, jos filosofija ir gydomosiomis savybėmis.

Nuoširdžiai dėkojame Radviliškio raj. visuomenės sveikatos biurui už organizuotą paskaitą įstaigos bendruomenei - „Bendravimas ir bendradarbiavimas su vaikų tėvais“ (lektorius – Evaldas Karmaza).

Pamažu ruošiamės artėjančioms šventėms ir puošiame įstaigos lauko aplinką, kuri kiekvieną dieną džiugins visą įstaigos bendruomenę. Nuoširdžiai dėkojame „Spinduliukų“ ir „Gandriukų“ grupių ugdytinių seneliui V. Mališkai už padovanotą žaliaskarę ir jai specialiai pagamintus tvirtinimo mechanizmus bei Aurimui Vitkauskui už eglutės atvežimą ir pagalbą ją statant. 

Nuoširdžiai dėkojame lektorei Daivai Mačiūnienei, VŠĮ „Pažinimo licėjaus“ pradinių klasių mokytojai metodininkei už puikiai drauge praleistą laiką bei pasidalintas idėjas kūrybinio- praktinio užsiėmimo „Kalėdinis žaisliukas“ metu.

Dėkojame Radviliškio raj. visuomenės sveikatos biurui už organizuotą paskaitą ugdytinių tėvams ir pedagogams „Burnos higiena“ (lektorė – burnos higienistė Laura Sniglinskienė).

Savo interneto puslapyje naudojame slapukus – tai nedidelės teksto rinkmenos, kurias svetainė išsaugo Jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Slapukai naudojami tik siekiant užtikrinti interneto svetainės funkcijų prieinamumą, jas patobulinti arba sudaryti vartotojams geresnes galimybes naršyti. Interneto svetainėje http://www.ldeglute.lt/ naudojame šiuos slapukus: „_atuvc“ – būtinas socialinių tinklų įskiepių darbui. Jokios informacijos nesiunčia už šios svetainės ribų. Visada galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija, kaip valdyti slapukus, pateikiama adresu http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti.
Sutinku